Ю. Луценко очолив боротьбу за посаду міністра внутрішніх справ

Ю. Луценко очолив боротьбу за посаду міністра <a href=внутрішніх справ" width="225">
Ю. Луценко очолив боротьбу за посаду міністра внутрішніх справ

Так, не хто-небудь, а саме Юрій Луценко, екс-міністр внутрішніх справ, екс-ув’язнений, прийняв рішення будь-яким способом поновити себе на посаді міністра.

Ця посада передбачає необмежені можливості: можна карати, а можна милувати. За інформацією Луценка Ю. сам Президент дав «відмашку»: переможеш – посада міністра, не переможеш – нарікай на себе. Вже повністю готовий кадровий штат – місце першого заступника займе Ярема В. (екс-генпрокурор), заступника міністра, керівника апарату – Пісний В. (саме його зняли із посади начальника ДЕБ за встановлення у заступника міністра Чеботаря С. відеокамери, тому і вирішили віддати цю посаду йому, хто як не він, краще знає цей кабінет на 4 поверсі), буде введена ще одна посада 1-го заступника для кума Порошенка П. – Даниленка А. (екс-заступник генпрокурора, відомий своїми корупційними схемами), на місце заступника міністра – начальника кримінального розшуку повернеться Євдокимов В. (екс-1-й заступник міністра).
Про ДАІ також не забули, очолювати її буде Моргун К., відомий скандалом із арештом керівництва ДСНС Бочківського С. і Стоєцького В. Саме Моргун відповідав за «чорну» касу ДСНС і за зв’язки з ГПУ.
З обласними управліннями ця команда ще не визначилась. Як кажуть: «Не кажи гоп, поки не перескочиш».
Зібралися ці генерали, розробили схему, а так як компромату мало або зовсім не має, то почали зі ЗМІ. Пісний В. заплатив каналу «Zik» кругленьку суму в розмірі 50000$, а хлопці із каналу почали відробляти ці гроші. Взялися відразу за трьох заступників міністра: Сакала, Чеботаря, Паскала. Якщо Сакала і Паскала можна смикати по люстрації, то Чеботарю знайшли хороший чужий маєток і зробили його «власником» Чеботаря С., не де-небудь, а в елітному селі Лісники; виявили невідомі злитки золота та арешт в Фінляндії.
Водночас, коли почали розбиратися, все це виявилося фейком.

На нашу думку, в Україні з’являється новий тип корупції – нарощування криміналу, ЗМІ і самих корупціонерів для повалення законно призначених посадових осіб і захоплення міністерств. Просто кажучи рейдерство. Це рейдерство проходить із дозволу Президента Порошенка П. Адже всі ці люди – це люди не Яценюка, не Турчинова, а саме команди Президента. Риба гниє з голови.
Звертаємось до Вас, пане Президенте: «Вам замало влади, Вам замало статусу Президента держави і «шоколадного короля»!?». Схаменіться, адже якщо буде досягнута мета цих людей, то це тільки на руку російським окупантам і східним сепаратистам, так як практично при зміні влади в міністерстві, нові очільники захочуть змінити всю вертикаль управління, а це від 6 до 12 місяців. Це дасть можливість ще більшого розгулу злочинності, аніж він є зараз.
Люди, які рвуться до керівництва МВС, вони рвуться не за велику заробітну плату, так як її там немає, а рвуться вони красти та брати хабарі.
А ще цими людьми володіє спрага помсти за те, що МВС «позарилося» на їх статус, а саме кришування корупціонерів в ДСНС, ДАІ, звільнивши із займаних посад Пісного В., Євдокимова В., що вважалися і вважаються людьми Луценка Ю. та Яреми В. Звільнивши їх із займаних посад, тим самим ліквідували грошові потоки, які осідали в кишенях провладних чиновників високого рангу. Ціль Луценка Ю., Пісного В., і їм подібних, не боротьба за краще життя українського народу, а боротьба за збільшення свого достатку та досягнення влади, якої вони на сьогоднішній день практично позбавлені.
«Професіоналізм» цих людей побачив увесь світ – ні одна кримінальна справа проти злочинної влади, проти вбивць небесної сотні не доведена до кінця і не передана до суду. Грошові кошти Януковича і його команди до країни не повернено, замість цього всього Україна отримала війну.
Досить замилювати людям очі, бо рано чи пізно вони прозріють і тоді вже нічого не вдієш. Зовнішній ворог був би не такий страшний, якби в Україні не процвітали наразі внутрішні «війни інтересів». Лише виконанням усіх своїх передвиборних обіцянок можна повернути людям довіру і надію на краще життя, яку зараз у них нахабно відібрали.

Гость, для “ОРД”


Источник: “http://kompromat1.info/articles/14454-ju._lutsenko_ocholiv_borotjbu_za_posadu_ministra_vnutrishnih_sprav”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя