Прем’єрська «Стіна» вже «з’їла» 163 млн бюджетних гривень

Прем’єрська «Стіна» вже «з’їла» 163 млн бюджетних гривень
Прем’єрська «Стіна» вже «з’їла» 163 млн бюджетних гривень

Помічник глави Держприкордонслужби, прес-секретар Олег Слободян завив, що українські прикордонники використали 163 мільйони гривень на укріплення російсько-українського кордону в рамках ініційованого прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком проекту «Стіна».

Про це речник Державної прикордонної служби розповів під час прес-конференції, передає «УНН».

За його словами, «Держприкордонслужба для облаштування ділянок кордону в рамках проекту "Стіна" отримала 235 мільйонів гривень наприкінці 2014 року».

«До кінця року вдалося використати 163 мільйони переважно на обладнання наших блокпостів у смузі безпеки в межах Донецької та Луганської областей, а також на обладнання фортифікаційних споруд в межах Харківської, Сумської, Луганської областей та адмінкордоні з Кримом», — повідомив Слободян.

Він також указав, що фінансування проекту «Стіна» триватиме і в поточному році – на 2015 рік Кабмін постановив асигнувати 300 мільйонів гривень на його реалізацію. Перші 30 мільйонів «стінних» коштів уряду мають надійти вже у березні.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк неодноразово наголошував на необхідності запровадження тотальної економії бюджетних коштів, а також кратному підвищенні цін для населення за комунальні послуги на вимогу МВФ задля отримання чергового траншу, що навіть російський президент Володимир Путін назвав «повним знущанням». Крім того, голова уряду закликав не очікувати підвищення соціальних стандартів для пересічних українським громадян у найближчому майбутньому.

На цьому тлі залишається приємною несподіванкою, що кошти на будівництво «великої української стіни», не здатної захисти країну від зовнішнього вторгнення, у Кабміну все ж таки знайшлися.

naspravdi.com.ua


Источник: “http://kompromat1.info/articles/9345-premjersjka_stina_vzhe_zjila_163_mln_bjudzhetnih_grivenj”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя