Собчак прогнозує громадянську війну у Росії через Крим

Собчак прогнозує громадянську війну у Росії через Крим Об этом сообщает idzenit.in.ua со ссылкой на СМИ.

Кандидатка у президенти Росії Ксенія Собчак вважає, що питання Криму є досить складним як для України, так і для Кремля. Крім того, на її думку, в Росії через півострів може початися громадянська війна.

Про це вона заявила під час спілкування з українськими журналістами, передає УНІАН.

"Ситуація з Кримом вже сталася, і будь-який політик, який скаже, що просто повернемо це Україні, обманює. Це неможливо, це популізм... Ось Росія каже: Крим тепер – не наш, з Донбасу ми йдемо. Що буде далі? Настане громадянська війна. На мій погляд, це очевидно", – переконує політикиня.

Водночас вона зауважила, що "будь-яка людина, яка є політиком у Росії, сьогодні не може прийти сюди та сказати: ми будемо повертати цих людей і Крим в Україну.

"Це неможливо зробити, і зробити так може лише диктатор", – вважає кандидатка у президенти Росії.

За її словами, протягом декількох років після зміни влади в Росії має пройти референдум, визнаний на міжнародному рівні.

Повернення Криму до цього міжнародного референдуму – нереальна історія, а повернення до статус-кво – неможлива історія. Вирішили забрати, а потім віддати – неможливо. Це вкрай складне питання. За міжнародним правом Крим – український. Там живуть люди, і ми повинні визнати факт, що ті, хто там живе, ставляться до України з побоюванням. Це повинна визнати і сама Україна. І ми повинні разом вирішувати, що ми будемо робити з двома мільйонами людей, – додає Собчак.

На її переконання, розмірковувати зараз про статус Криму неконструктивно.

Крім того вона вважає, що санкції на Росію накладено не після анексії Криму, а після атаки на рейс МН17.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Sobchak_prognozue_gromadyansku_viinu_u_Rosii_cherez_Krim_79935.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя