США погрожують позбавити Україну низки торговельних преференцій

США погрожують позбавити Україну низки торговельних преференцій Фото: gettyimages.com

Виключення Києва з переліку учасників програми відбудеться за чотири місяці, якщо українська влада не покращить захист прав власності, повідомляється в п’ятницю, 22 грудня, у заяві Офісу торгового представника США — відомства, відповідального за розробку рекомендацій щодо торгової політики, пише DW. Об этом сообщает newstube.in.ua со ссылкой на СМИ.

Призупинення преференцій для України "викликане її неспроможністю гарантувати належний та ефективний захист прав інтелектуальної власності попри роки заохочення та підтримки з боку уряду США". На думку відомства, у Києва є всі шанси виправити ситуацію, зокрема щодо "регулювання ліцензійних платежів на користь правовласників".

За Генеральною системою преференцій, яка діє переважно для бідних країн, а також для країн, що розвиваються, товари з них не обкладаються митом. Ця перевага діє для близько 3500 товарів з України, уточнюється на сайті відомства. За його даними, у 2014 році Україна була 79-ю за обсягами експорту до США, товарообіг між країнами тоді становив загалом 2,2 мільярди доларів США.

Нагадаємо, наприкінці вересня Президент України Петро Порошенко підписав Указ №299 "Про утворення Вищого суду з питань інтелектуальної власності".


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/ssha_pogrozhuyut_pozbavyty_ukrainu_nyzky_torgovelnyh_preferentsiy_238611.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя