Рябчук став новим прес-секретарем Гройсмана

 Рябчук став новим прес-секретарем Гройсмана Фото: ukrinform.ua

"На новій роботі у Кабінеті Міністрів України — прес-секретар прем’єр-міністра України", — написав сам Рябчук на своїй сторінці у Facebook. Об этом сообщает protectionism.in.ua со ссылкой на СМИ.

До цього, з вересня минулого року, він був радником Гройсмана. До приходу на роботу в Кабмін Рябчук обіймав посаду шеф-редактора телеканалу "Еспресо", раніше працював ще на кількох телеканалах.

Згідно з сайтом Верховної Ради, Рябчук є помічником-консультантом на громадських засадах депутата від фракції "Народний фронт", голови парламентського комітету з питань культури і духовності Миколи Княжицького.

Прес-секретарем Гройсмана до цього був колишній заступник генерального директора "Національної суспільної телерадіокомпанії України" (НСТУ) Олександр Мельничук.

Нагадаємо, що Служба безпеки викрила чиновника секретаріату Кабміну на діяльності в інтересах спецслужб Російської Федерації. Як пояснили в СБУ, посадовець за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур.

Правоохоронці встановили, що чиновник був завербований російськими спецслужбами під час довготривалого закордонного відрядження.

Виявилося, що співробітники контррозвідки Служби безпеки України затримали Станіслава Єжова, він працював на посаді заступника керівника протоколу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/ryabchuk_stav_novym_pressekretarem_groysmana_245466.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя