Світ навиворіт. Дмитро Комаров побував у епіцентрі карнавалу в Ріо-де-Жанейро. ВІДЕО

Світ навиворіт. Дмитро Комаров станцював самбу на карнавалі в Ріо-де-Жанейро Об этом сообщает tribun.in.ua со ссылкой на СМИ.

У новому випуску тревел-шоу Світ навиворіт, який вийшов на телеканалі 1 + 1 13 листопада, Дмитро Комаров опинився у центрі карнавалу в Ріо-де-Жанейро.

Карнавал в Ріо – наймасовіша вечірка на території Південної Америки і танцювальна битва кращих шкіл самби. Свято щорічно відвідують до 2 мільйонів людей.

За три дні до початку шоу Дмитро Комаров вирушив в Ріо, щоб подивитися зсередини на цю подію і відкрити всі таємниці головного карнавалу планети.

Ведучий показав те, що зазвичай залишається непоміченим для очей туриста – роботу сотень учасників фестивалю, 30-кілограмові костюми і небезпечні будні поліцейських.

Дмитро Комаров / Фото: прес-служба 1 + 1

"Всього в карнавалі беруть участь більше 100 тисяч чоловік, на кожному танцюристі костюм вартістю від 500 до кількох тисяч доларів. Витрати на свято — колосальні. Але наплив туристів такий великий, що місту вдається заробити на цьому два мільярди євро на рік", – уточнює Дмитро Комаров.

Королев і топ-танцівниць карнавалу знає вся Бразилія. Тут кожна дівчина мріє станцювати на параді, щоб потрапити в об’єктиви сотні камер. Дмитро Комаров розповів глядачам зворушливу історію однієї з таких майбутніх зірок.

Неймовірно талановита танцюристка пройшла складний кастинг і отримала можливість вперше очолити танцювальну постановку. Для неї цей виступ — шанс вирватися з бідних бразильських нетрів і отримати щасливий квиток у нове життя.

Випробувати на собі роль учасників параду вирішить і команда Світу навиворіт. Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв відправляться в одну з найвідоміших в країні шкіл самби, щоб вийти разом з їх танцюристами на парад.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1573746928-svit-navivorit-dmitro-komarov-stantsyuvav-sambu-na-karnavali.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя